Blog

Wynajem oświetlenia

Oferujemy krótko-, średnio- i długoterminowy wynajem opraw oświetleniowych. Korzystający z naszej oferty mogą zamówić projekt i montaż na terenie całej Polski. Wynajem długoterminowy daje możliwość korzystania z wypożyczonego sprzętu oświetleniowego przez bardzo długi okres czasu.

Z reguły jest to okres od dwóch do pięciu lat. Z tej opcji korzystają głównie firmy oraz instytucje. Pozwala to na poprawienie efektywności oświetlenia w firmie lub w zakładach usługowych lub produkcyjnych. Nie ma przy tym konieczności dokonania zakupu na własność bądź w leasingu. Jest to znaczna oszczędność czasu (brak formalności związanych z zakupem bądź leasingiem) oraz pieniędzy (brak konieczności ponoszenia dużych wydatków).

Przedsiębiorcy decydujący się na korzystanie z naszej oferty są zobligowani wyłącznie do ponoszenia kosztów wynajmu który i tak jest niższy niż uzyskane oszczędności z tytułu opłat za energię elektryczną.. Płatność za usługę jest stała i realizowana każdego miesiąca. Jej wysokość jest uzależniona w głównej mierze od okresu wynajmu. Nie stosujemy dodatkowych opłat ani kruczków prawnych. W koszt usługi wliczone są:

 • koszty utrzymania opraw lub opraw i systemu sterowania,
 • pełne ubezpieczenia,
 • serwis oświetlenia,.

Najważniejszą zaletą tej usługi są niskie i stałe koszty. Pozwala to na odpowiednie zaplanowanie budżetu bez jego nadmiernego nadwyrężania. Ponadto w przypadku chęci wymiany na nowszy model, nie muszą Państwo zastanawiać się nad zbyciem dotychczasowych opraw. Po wygaśnięciu umowy możliwa jest zmiana modelu oprawy lub wykup na preferencyjnych warunkach (1 zł). Kontynuacja usługi może być także realizowana na dotychczasowych warunkach bez kaucji i dodatkowych kosztów.

Indywidualnie rozpatrujemy każdy przypadek. Jesteśmy elastyczni i chętnie dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i możliwości Klientów. Chętnie pomagamy także przy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania. Mając na uwadze Państwa wskazania i wymagania.

Cechy wynajmu

Oferta Soscar Free na wynajem średnioterminowy i długoterminowy zapewnia małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom zorganizowanie w szybkim czasie nowoczesnego oświetlenia typu Led także ze sterowanie zdalnym nawet do 1.000.000 sztuk  opraw oświetleniowych bez konieczności wydatkowania kosztów na jej zakup. Firma decydująca się na wynajem średnioterminowy lub  długoterminowy nie ma obowiązku odsprzedawania opraw lub systemu po dość krótkim okresie korzystania. Jest to korzystne rozwiązanie, pod względem finansowym, a także organizacyjnym przedsiębiorstw.

To tylko początek korzyści, jakie niesie ze sobą wynajem średnioterminowy Soscar Free. Dodatkowo firma otrzymuje od nas pełen pakiet usług dodatkowych wliczonych w cenę wynajmu, związanych z ubezpieczeniem, pomocą w sytuacjach awaryjnych, gwarantowanym sprzętem  zastępczym. Oferujemy przy tym minimum formalności i krótki czas realizacji zamówienia.

 

 

Korzyści

Oferta adresowana jest do firm.. Firmom pozwala to na bardzo szybkie pozyskanie nowego oświetlenia  lub systemu oświetlenia ze sterowaniem zdalnym na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jest to korzystne korzystne rozwiązanie – dzięki wynajmowi  na okres od 2 do 5 lat zyskują Państwo:

 • Płynność finansową przedsiębiorstwa, dzięki braku konieczności zakupu własnych opraw
 • Kontrolę kosztów związanych z użytkowaniem oświetlenia – stałe miesięczne opłaty za najem
 • Wynajem drogich systemów oświetlenia ze sterowaniem natężenia i programowanym kalendarzem  na dogodnych warunkach
 • Porządek w finansach – jedna zbiorcza faktura
 • Otrzymanie opraw  zastępczych w razie potrzeby, bez dodatkowych kosztów
 • Wzrost zdolności kredytowej – wynajem nie obciąża bilansu finansowego firmy
 • Wzrost wskaźnika rentowności firmy – zgromadzony kapitał można przeznaczyć na inne inwestycje

Usługi w cenie

W ramach wskazanej niżej opłaty zapewniamy:

 • Przygotowanie projektu oświetlenia i dostosowanie do niego opraw do wynajmu
 • Doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań oświetleniowych  dostosowanych  do potrzeb Klienta na danym stanowisku lub drodze.
 • Zamówienie, montaż oraz instalacja systemu
 • Sprawdzenie wszystkich parametrów technicznych
 • Pełne ubezpieczenie: oc
 • Pomoc w sytuacjach awaryjnych 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę
 • Fakturę zbiorczą